Background Home

Zelené potraviny Green Ways

= Ječmen a Chlorella

Proč Ječmen a Chlorella ?

Protože jsou supéééér.

Protože to není přeslazené ovoce a přesto je to živá dobrá strava.

Protože není nic vyseparováno, přidáno ani ubráno. Jsou to celé potraviny a také proto celistvě působí. Kaskáda enzymů je připravená vstřebat vše, co je obsaženo.


Popis produktů na domovské stránce Green Ways:    Ječmen   Chlorella

 

Vždycky jsem v okolí radila nejrůznější bylinky na nejrůznější neduhy. Pak jsem jednoho dne zjistila, že ze setrvačnosti všude radím bylinky, ale já sama už se při řešení zdraví nejvíc spoléhám na ječmen s chlorellou.....takže....doporučování zelenáčů je sice trochu monotónní, ale co se dá dělat, u nás v rodině mají na svědomí největší zdravotní posuny.  Dokonce i moje logika chemika jásá při studiu některých objasněných mechanismů fungování zelenáčů.  Fandím jejich přírodní komplexností, kterou jsem zatím jinde nenašla. Fandím jejich užitnosti, protože přidat si je k jídlu nedá žádnou práci oproti celkovým změnám jídelníčků - přestože takovou práci odvedou.   Reakce na konzumaci zato rozhodně monotónní nejsou - každý je jiný a každé tělo si řeší po svém, co bude napravovat jako první. A proto jsem tu pak já, abyste v nejistotě věděli, kam se obrátit pro podporu. Znám už hodně příběhů a průběhů předcházejících uzdravení s Ječmenem a Chlorellou Green Ways.

 

 

 a teď trochu sušeji, co vše kolem toho dělám:

Jsem poradce/průvodce při jedení Zelených potravin nejlépe firmy Green Ways - sušené šťávy z mladého ječmene a sladkovodní řasy chlorelly.  Ráda Vám osobně poskytnu informace ohledně účinků, dávkování, ceny, zkušeností dlouhodobých uživatelů, ..... Obě potraviny si můžete u mne prohlédnout, ochutnat, objednat, odnést (jak v Čisovicích, tak v Praze). Půjčte si u mne také chytré čtivo na toto téma. Jednou za měsíc až dva posílám mailem zajímavosti k zeleným potravinám, nové zkušenosti z řad jedlíků, kteří se chtěli podělit o svou radostnou změnu, nebo také termíny k pořádaným akcím a setkáním. Chcete-li tyto informace dostávat můžete se přihlásit k odběru tlačítkem v levém sloupci.

Pro získání výrazně nižších cen doporučuji u firmy Green Ways registraci, kterou zajišťuji. Produkty Green Ways nesmějí být zobrazovány ani prodávány přímo přes internet, jelikož firma z důvodů uvedených nahoře podporuje osobní přístup a poradenství, což se nejlépe činí skrze síťový marketing. Tím vším je zajištěn zeleným jedlíkům z konzumace maximální efekt a podpora při případné ráznější detoxikaci.

Můžete mne kontaktovat přímo, nebo dorazit na některou z ochutnávek nebo srazů zelených jedlíků, které pořádám. Green Ways také zhruba jednou za 1/4roku v Praze (i jinde) pořádá lékařské přednášky na různá témata - informace v aktualitách.

A co tak obyčejně hlásám o Ječmeni s Chlorellou já:

 

Proč je doporučuji i Vám

Vystudovala jsem potravinářskou chemii. Popravdě řečeno, chemie fajn, ale z hlediska výživy jsem v tom měla zmatek. Fůra informací a studií o výživě se mi zdály nesmyslné, některé se v době mého studia zrovna vyvracely a nabyla jsem dojmu, že ty informace, co se učím mohou také každou chvíli ztratit váhu. Bylo to před 20-ti lety a mé pocity byly správné. Jistě jste všichni zaznamenali, že vlastně nevíte, co jíst (pokud nejste z těch, co to vůbec neřeší). Nikdy bych si netroufla s tím vším, co znám někomu a navíc třeba hromadně radit. Nechápu, jak to mohly výživoví poradci tak dlouho dělat. Poslední dobou se naštěstí umírnili a většina jen informuje o nezvratných pravdách (jak to chodí v potravinářském průmyslu a na co si tedy dát pozor),  ale doporučení konkrétnímu člověku už velmi zvažují. Stejně tak se liší i doporučení Ajurvédy a Čínské medicíny.

Ječmen i Chlorellu doporučuji proto, že s nimi mám sama velmi dobrou zkušenost a vše mi z hlediska působení připadá velmi logické. Za zkoušku to rozhodně stojí, protože účinek cítí, řekla bych dle mé zkušeností, 80% lidí. Jsou to potraviny, které přesně doplňují stravu dnešního vystresovaného zápaďana, aniž by nad tím konzument musel dlouho spekulovat. Jsou celkem praktické - není třeba je ráno hodinu louhovat. Aby dotyčný pocítil účinek, nepotřebuje hned jít do sebe a měnit celý jídelníček. Přesto postupně jídelníček změní, jelikož se s konzumací zeleného změní také chutě v důsledku postupné změny tělní mikroflory (která chutě do mozku posílá - znáte to - kvasinky mají rady sladké...atd). Na toto téma zde uvádím odkaz na 50ti minutové povídání od biologa Prof. Jaroslav Petr na Rádiu Leonardo.

Prostě kdo nemá čas na makrobiotiku a další na čas náročné styly vaření (popřípadě také raw-nevaření) nebo na půsty a jiné očistné techniky, tak zelenáče jsou rychlé východisko, které Vám pomůže čas získat. Navíc zlepšují náladu a zvyšují energii, takže k šťastným životním změnám  má díky nim člověk lépe nakročeno. Jsou skvělým odrazovým můstkem.

 

 

 

 

kontakt