Zkušenosti jedlíků Ječmene a Chlorelly Green Ways

krom mé zkušenosti zde uvádím odkazy na své kolegy, kteří mají některé ze zkušeností uvedené na svých stránkách.
zkušenost Lenky Kratochvílové - mé kamarádky

další zkušenosti - Borelie, Crohn, Diabetes I.,Epilepsie, Bechtěrev, Močo a gyneko potíže, Chřipka

Komu užívání zelenáčů pomohlo - prosím napište mi, pokud Váši zkušenost mohu dát přečíst lidem se stejným zdravotním omezením. Příkladů není nikdy dost a ty, co sbíráme v Green Ways síti nejsou ty ajťákem vymyšlené bláboly z všudypřítomných internetových reklam. Pokud dovolíte uvést i celé jméno, datum a město, bude zkušenost právě o to cennější.

Máte dotaz právě na Váš typ onemocnění ? Zda je možné, za jak dlouho a jak jsou zelené schopné Vám s ním pomoci? Kontaktujte mne, nezávazně poinformuji. Odpovědi na nejčastějších 10 otázek naleznete také na stránkách Green Ways.

Praktické použití - typy:

Obklad z mladé ječmenné šťávy na akutní záněty a rekonvalescenční stavy (po operaci, úrazu, spálenině kůže, bodnutí včelou)

např. na plochu kolene potřebujeme

  • 1 lžičku Ječmene GW, cca 3 lžičky vody
  • rozmícháme na řidší kašičku
  • ponoříme tenkou látku nebo gázu, lehce vyždímáme tak, aby z látky nekapalo
  • obalíme postižené místo (např. koleno) ze všech stran
  • překryjeme potravinářskou folií

- používáme nejlépe na noc, dáme pozor, aby potravinářská folie na koncích přečnívala látku, abychom si nenazelenili oblečení

- pro ty kdo mají více času a méně peněz doporučím variantu s trávou - čerstvou mladou (čistou)  trávu namixovat v mixéru s vodou na kaši atd.

- kašičku neuchováváme do druhého dne, ztrácí enzymy, rozkládá se chlorofyl, a tím účinnost.

- na akutní záněty kloubů jsme dále vyzkoušeli obklady z tvarohu, cibule, cibule s tvarohem. Ječmen z toho všeho vyšel jako nejúčinnější.

účinky: působí do hloubky protizánětlivě, je jinový= ochlazuje, detoxikuje oblast, enzymaticky působí na zvýšenou aktivitu tkáně