Background Home

Reference:

 

- Paní Martina 38 let, po porodu 1 měsíc přetrvávající zhoršený zrak, rozkousíčkovaný a spektrum vidění zúženo do jakoby tunelu. Po jednom sezení se od druhého dne začal zrak zlepšovat a do týdne se srovnal na normál. Jiné zásahy v tu dobu neabsolvovala.  Poznámka od klientky: "určitě a ještě tam dodej, že jsem měla naměřeno nějakým očním strojem vysoký stupeň astigmatismu a nyní nemám nic."

- 2 na sobě nezávislé 4 leté děti, obě potíže s mluvením, podezření na disfázii. Po 1. sezení se viditelně začaly rozmlouvat, následovaly tedy ještě 2 sezení. Obě děti udělaly veliký skok a začalo je mluvení zajímat a bavit, pokračují rychle ve vývoji řeči.

- Chlapec 6let, při pádu si propíchl horní ret 1cm tlustým klacem. Ještě ten den podstoupil jedno rekonektivní léčení a 2. den se začínaly odlupovat strupy. Extra rychlé hojení. Rána nebyla znatelná do 1 týdne a nezbyl po ní ani náznak jizvy.

- 3letý chlapeček akutní bolestivý zánět středouší, maminka se chtěla vydat na píchnutí bubínku na pohotovost (byla neděle). 10minut po rekonektivním léčení na dálku bolesti ustoupily a ucho už po celou dobu nachlazení nezlobilo.

Krom těchto očividných mi hlásí klienti často změny v náhledu na životní situaci. Pokud nejsou změny takto markantní, pak to bývá zážitek, jako např. při správně provedené/povedené meditaci. Rekonektivní frekvence fyzicky cítí většina lidí. Jsou to nejrůznější pocity vnímané kterýmkoli z našich 5ti smyslů. Stejnou práci ale frekvence udělá i u těch, kteří necítí vůbec nic. Nelze to však hodnotit časově ani výkonnostně.....nemusí to být tím směrem, který čekáte, podstata může být hlouběji a rekonektivní energie to pak bere zgruntu. Naopak, kdo má rád překvapení, může se těšit. :-)

 

 

kontakt