Background Home

 

Můj příběh s rekonektivním léčením

Jsem původně vystudovaný chemik, technický materialista. Když jsem se na VŠCHT postupně dozvídala, že se zmenšující se velikostí je hmotný svět čím dál nejistější, ba přímo, že je to jen taková zaklubíčkovaná vlna/energie, která tu navíc chvíli je a chvíli není, a když jí změříme, že na to reaguje, změní se, a tak se v podstatě měřit nedá - to je princip kvantové fyziky -, tak se mi rozsvítilo a zpřistupnila jsem svou technickou hlavu věcem nejasným, neuvěřitelným, zato fungujícím. Je celkem jedno, že čmelák by neměl z fyzikálního hlediska umět létat. Je moc těžký, neaerodynamický a k tomu si vybral příliš malá křídla. Čmelák tyto výpočty naštěstí nezná, a tak létá. A vo tom to je :-).

Jakmile jsem zjistila, co je Rekonektivní léčení a poznala jeho způsob působení, mojí touhou bylo ovlivnit nejen sebe a svou rodinu, ale i co nejširší okruh lidí. Tato energie dokáže mnohem víc, než jen vyléčit fyzickou nemoc. Dokáže posouvat jednotlivce ve všech úrovních, a tím ovlivnit celkový chod našeho světa. Mám ráda Zemi, přírodu a přirozený jednoduchý koloběh života. Přála bych si, aby všichni kdo o to stojí, dokázali vystoupit z myšího kolečka honby za hmotou a mohli si užívat plně všech barev a vůní světa, aniž by ho po sobě zanechávali v rozkladu. Rekonektivní léčení a Reconnection vede k uvědomění si nesmyslných procesů, přehodnocení priorit a celkově pro každého dle jeho vrozené energie k jednoduššímu svobodnějšímu stylu života bez nejrůznějších strachů. Přináší touhu po činnosti, ke které byl člověk předurčen a následnou radost, naplnění a přísun kopce energie, když jí dotyčný začne vykonávat. Vnáší čistotu do vztahů i veškerého konání. Prohlubuje smyslové zážitky z reality - barvy, zvuky i slova pro mne mají v současnosti hloubku, kterou jsem dříve nebyla schopna vnímat.

-------------------------------------
Můj syn měl ve čtyřech letech čerstvě diagnostikovaný autismus a já nasávala vše, co připadalo v úvahu, aby nám pomohlo. A tak jsem v roce 2008 přišla k Rekonektivnímu léčení.

Procházela jsem veletrh Evolution a viděla jsem na hlavním pódiu poskakovat americky excentrického Američana (Eric Pearl) a říkala si, tak to se musím jít pobavit. Po chvilce soucitného nadhledu mne začalo zajímat co říká, po další chvilce jsem byla unešená, a po další už jsem si kupovala jeho knihu (Reconnection - návrat k léčivé energii). Během čtení knihy jsem zažila duchovní posun a musela se okamžitě objednat na seminář, aby ještě bylo místo!! (Obvykle se rozhoduji velmi pomalu, nechávám si rok dva na rozmyšlení :-) a jsem spořivý typ - nebylo to levné). Už při čtení se mi měnil vnitřní svět, začala jsem cítit to, čemu jsem jen do té doby chtěla věřit. Bylo to opravdu zvláštní. A takhle je to s rekonektivními frekvencemi pořád - překvapují ze strany, z které to nečekáte, v dobu, kterou si samo určí.

Celý 3 denní seminář i Osobní znovunapojení (Reconnection) jsem absolvovala navlečená jak pumpa. Bylo mi jako v mrazícím boxu (ačkoli pořadatelé měli zatopeno :-)). Až po čase jsem zjistila, že je to můj pocit při procházení frekvencí. Jelikož jsem opravdu pomalu vstřebávací nedůvěřivý typ (racionální, pragmatický a technický), po semináři jsem si "mávání" trénovala, ale nedělo se nic extra zvláštního, bylo těžké připustit, že to fakt umím a že to bude zrovna mě fungovat. Většinou jsem zapomínala, že něco takového mám umět. Také jsem často myslela, že to, co cítím, je má sugesce. (Přece mám ty ruce zádama spojené, tak je jasné, že když se jedna hýbe, tak to ta druhá na dlani cítí...). Inu začala jsem věřit, až když jsem zažila pár zázraků:

- 2 letá dcerka se nemohla zbavit 3 týdny průjmu, byla už jako kostřička. Pak mne napadlo, že ji při spánku "namávám". Po 5ti minutách vyblinkla černé holečko (z živočišného uhlí, které už 2 týdny brala), přitom se nepohnula ani neprobudila a spala dál. Už to bylo zajímavé. Ještě zajímavější bylo, když od rána neměla  průjem a začalo jí chutnat. Valila jsem oči, nic jiného mi nezbylo.....

- Syn lezl na topení a spadl vedle na vysoký práh balḱónových dveří napříč zádama. Naštěstí končetinami hýbal, tak jsme po chvilce rozhodli, že na pohotovost nepojedeme. Modřinu přes celá záda a krvavou odřeninu přímo na páteři jsem namazala levandulí a chvilku rekonektivně působila. Jelikož si celý den nestěžoval, tak jsem si na to vzpomněla až druhý den ráno a....záda měl úplně čistá ! ani náznak po modřině ani po ráně na páteři. Je to pocit, jako když se ocitnete v zemi pohádek...co na to říct.


Rekonektivní praktici nebyli donedávna příliš organizovaná skupina, tedy i já jsem si v tom plavala sama. V lednu 2014 jsem měla po 6ti letech možnost se setkat s ostatními a najednou jsem si uvědomila, že změny v mém životě jsou podobné, jako mají ostatní, způsobené odvahou pustit se svou cestou (důsledek Osobniho Reconnection). Uvědomila jsem si, že jsem přirozeně začala podnikat v oboru, který mne vždy lákal, (zdravá výživa, masáže), nahlížím jinak na naší rodinnou situaci, začaly se mi plnit mé touhy (takové to, co budu dělat, až budu v důchodu - u mě konkrétně mít slepice a chodit zpívat do sboru :-)), přitahuji nemluvňátka a zvířatka. Do podnikání jsem vždy měla chuť, ale neuměla jsem si představit, že bych to dokázala, neměla jsem odvahu, a najednou jsem s tím začala, ani nevím jak. Náhlá přízeň zvířat a dětí mi přišla zajímavá a neměla jsem pro ni vysvětlení. Slepice a sbor mi byly samy bez hledání nabídnuty, né-li až vnuceny :-). A nakonec jsem si po čtyřech letech vzpomněla, že celé masáže atd. jsem se rozhodla dělat v rámci šíření rekonektivních frekvencí.  Tedy po 6ti letech jsem se osmělila vypustit "mávání" i mimo rodinu a začlenit ho k masážím. Reakce lidí byli tak bouřlivé, že momentálně je to pro mne to nejdůležitější, co mohu pro lidi, kteří si mě našli, udělat.

 


---------------------------------------------------------------------
Sama nemám zkušenost s jiným druhem energetického léčení, ale mohu nabídnout náhled kolegy, který dělávall Reiki.:
"Výsledkem je praktikování práce s novými frekvencemi, které mají rozsah vyšší, hlubší a širší, než má Reiki, takže logicky jsem práci s Reiki ukončil – ne proto, že by Reiki bylo najednou špatné nebo horší – ale jednoduše se stalo součásti nových frekvencí. Mám-li totiž možnost pracovat s celým orchestrem (frekvence Reconnection), pak je zbytečné pracovat jen s jednou jeho sekcí (frekvence Reiki)."

kontakt