Background Home

Erik Pearl

Světově uznávaný léčitel ERIC PEARL

Eric Pearl

se objevil v bezpočtu televizních pořadů ve Spojených státech i po celém světě. Byl pozván, aby vystoupil před Spojenými Národy, prezentoval před plným sálem na Madison Square Garden a jeho semináře jsou předmětem článků v různých publikacích včetně The New York Times.

 

Jako lékař

měl Eric po 12 let vysoce úspěšnou chiropraktickou praxi až do dne, kdy ho pacienti začali upozorňovat, že na sobě cítí jeho ruce – i přesto, že se jich fyzicky nedotkl. Během prvních několika měsíců se na jeho dlaních objevovaly puchýře a krvácely. Pacienti začali brzo hlásit zázračná uzdravení z rakoviny, nemocí souvisejících s AIDS, epilepsie, syndromu chronické únavy, roztroušené sklerózy, revma a osteoartritidy, porodních defektů, mozkové obrny a dalších vážných chorob.

To všechno se stalo, když Eric v jejich blízkosti jednoduše držel své ruce –a do dnešního dne to pokračuje.

K dnešnímu datu byla jeho léčení zdokumentována v šesti knihách, a to včetně Ericova vlastního mezinárodního bestselleru The Reconnection: Heal Others, Heal Yourself (RECONNECTION – Návrat k léčivé energii, vydala Pragma), který brzy vyjde ve svém 30. jazyce.

 

Současnost

Eric Pearl a Rekonektivní léčení vyvolávají velký zájem ze strany špičkových doktorů a výzkumníků v oblasti lékařství v nemocnicích
i univerzitách po celém světě.
Mimo jiné to jsou Jackson Memorial Hospital, UCLA, Cedars-Sinai Medical Center, VA Hospital, University of Minnesota, University of Miami Medical School a University of Arizona - kde Eric Pearl na žádost Dr. Andrewa Weila promluvil k lékařům. Zároveň probíhají v mnoha zařízeních nové výzkumné programy pod vedením tak renomovaných vědců, jako jsou Gary Schwartz, PhD., William Tiller, PhD., a další.

Eric během roku neustále cestuje po celém světě a na svých seminářích učí lidi, jak aktivovat a používat toto nové a všezahrnující spektrum léčivých frekvencí, které nám dovoluje zcela překročit úroveň doposud známých technik energetického léčení.

 

 

Erik v knize Reconnection - návrat k léčivé energii, líčí zde jak se frekvencím snažil porozumět, chodil s otázkami po všech kapacitách v oboru energetických léčení. Nakonec zjistil, že tato energie je prostě jiná, než všechny které takto poznal, že reaguje jinak na myšlenková omezení a jakékoli strachy, že je to zároveň filosofie.   Jak přesně proces působení frekvencí funguje nikdo neví, ale pomohl již uzdravit mnoho lidí, které medicína označila za nevyléčitelné. Zdá se také, že tyto nové frekvence mají co do činění s naší evolucí jako lidských bytostí, naším opětovným spojením s Vesmírem na nové úrovni. Umožňují nám probuzení naší přirozenosti, znovu nás spojují s plností našeho bytí. 

Dr. Pearl v souvislosti s nemocí rád mluví o teorii jedné příčiny – tou jedinou příčinou, proč vzniká nemoc, je, že jsme někdy z nějakého důvodu zapomněli, kdo doopravdy jsme – že jsme světlo. A když provádíme Rekonektivní léčení, jako bychom si vzpomněli. Ve chvíli, kdy se vrátíme na tuto vibraci světla, husté a těžké energie se už nemají na čem udržet a nemoc prostě odpadne.

 

Další Erikova slova o systému léčení:

„Rekonektivní léčení představuje novou formu energetického léčení, které jde za hranice všech dosud známých a používaných technik, receptů. Rekonektivní léčení není léčivý dotek, terapeutický dotek ani dotek zdraví. Není to reiki, johrei, jin shin jyutsu, čchi-kung, mahjong ani Bering. Mnohé techniky, které fungovaly v minulosti, fungují stejně dobře i dnes. Dnes však pro naše rozšířené parametry tyto staré techniky již nejsou dostačující. Rekonektivní léčení je v základu léčení, ať už fyzické, mentální, emocionální, spirituální nebo jakékoliv další úrovně. Pokud si v jeho přítomnosti dovolíte návrat do rovnováhy, pak si to prostě dovolíte.“

 

Více o Erikovi zde: http://www.eric-pearl.cz/

Ukázka Erica Pearla při léčení: http://thereconnection.com/press/tv_northwestafternoon.html

Zdroj: www.thereconnection.com (oficiální stránky Erica Pearla)

 

 

Co o Rekonektivním léčení říkají další osobnosti:
„Rekonektivní léčení je fenoménem ve světě léčení“ - L. McTaggart, autorka knih The Field a The Intention Experiment

„Ericku Pearlovi byl dán jedinečný dar léčení … nová, neřízená forma léčení, která jde za formule, techniky a mantry, se kterými jsme na této planetě museli pracovat doteď . Vysoce to doporučuji praktikům v oblasti zdraví, stejně jako všem, které zajímá probuzení jejich vlastního léčivého potenciálu.“- Richard Gerber, M.D. autor knihy Vibrational Medicine

 

Seznam literatury, kterou Erik doporučuje prostudovat k pochopení souvislostí:

Bruce Lipton - Biologie víry

 

kontakt